Trosyd krem, Türkiye’de aktif olarak kullanılan ve her geçen gün kullanımı artan bir kremdir. Genelde mantar tedavisi için kullanılan krem, bebeklerde de kimi zaman kullanılan bir marka oluyor. Bebeklerde ve yetişkinlerde pişik için kullanılan Trosyd Krem, aynı zamanda deri üzerlerinde çıkan mantarlar içinde kullanılabilir. Trosyd Krem Fiyatı çok uygun olduğu için herkes tarafından satın alınabilen bu krem her evde olması gereken bir özelliktir.

Trosyd Krem Nerede Satılır? Kaç Paradır

Türkiye’nin en çok satılan kremlerinden birisi olan Trosyd Krem devlet tarafından karşılanan ilaçlar arasında da yer alıyor. Doktorunuz reçete ettiğinde devlet tarafından karşılanan bir krem olan Trosyd Krem, reçetesiz bir şekilde de eczanelerden satın alınabilir. Trosyd Krem şuanda 20 TL altında bir fiyat ile satılıyor. Size en yakın eczaneye giderek sizde ürünün güncel fiyatını öğrenebilirsiniz.

Trosyd Krem Yüze Sürülür mü? Sivilce için kullanılır mı?

Trosyd Krem özellikle ergenlik çağında çıkan sivilceler için çare olunabilir mi çok merak ediliyor. Trosyd Krem fiyatı çok pahalı olmadığı için özellikle gençler tarafından tercih edilebilen bu krem sivilceler içinde kullanılabiliyor mu? Sivilceler için reçete edilmeyen Trosyd Krem, sivilce izleri yada sivilce ağrıları için kullanılan bir krem değildir. Trosyd Krem, sivilceler için kullanılmaz ama doktorunuzun vereceği sivilce kremi ile ağrılardan ve sivilce izlerinden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Trosyd Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Vücudumuza giren her türlü hap ve şurubun yan etkisi olduğu gibi, derimize sürdüğümüz kremlerin yada jellerinde birçok etkisi bulunuyor. Evimizde kullandığımız el sabunlarının bile yan etkisi vardır. Trosyd Krem yan etkilerini bu sebeple size bildirmek istiyoruz. Trosyd Krem Kutusu içerisinden çıkan reçetede ilacın speclerini görüntüleyebilirsiniz ama biz aşağıda yan etkilerini sizler için yazacağız. Trosyd Krem çok fazla yan etkisi olan bir krem değildir fakat yan etkilerini bilmekte fayda var diye düşünüyorum.

  • Ödem ve ürtiker
  • Parestezi
  • Cilt kuruluğu
  • Ciltte döküntü
  • Ciltte yanma ve pullanma
  • Ciltte hafif kızarıklık
  • Hafi ağrılar ve kaşıntı