Bim 2 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu ile ucuzluk pazarı başlıyor. Bim aktüel ürünlerinde bu hafta da ucuzluk pazarı başlıyor ve bu pazar ile birlikte 2 Ekim 2020’de insanlar evlerine çok uygun fiyata alışveriş yapacaklar. 2 Ekim Bim aktüel ürünler kataloğunda en çok ilgi gören ürünlerden birisi şüphesiz ki 8 bölmeli çift kapaklı dolap olacak. Bu ürünü ister evinize isterseniz yazlığınıza ve hatta isterseniz tamirhanenize bile satın alabilirsiniz. 199 TL fiyatı ile göz dolduran bu ürün düzenli kişilerin ve dolap satın almak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır diye düşünüyoruz.

MUTFAKLARI DOLDURACAK ÜRÜNLER

Bim aktüel ürünlerde her hafta olduğu 2 Ekim 2020 Cuma haftasında da mutfak ürünleri var. Kadınların yüzünü güldüren bu ürünler çok uygun fiyata ve kredi kartına taksit avantajları ile rafları dolduruyor. Mutfağınızda güvenle kullanabileceğiniz fırın, elektrikli sac, düdüklü tencere ve camdan çaydanlık gibi yüzlerce ürün yine Bim marketlerinde olacak. Sabahın erken saatlerinde mağazalara gelen kadınlar, çok ucuza satışı yapılan mutfak ürünlerini satın almak için adete zamanla yarışıyorlar. Bim’in internet sitesinde de sizde ürünlere bakabiliyorsunuz. Bahsi geçen elektronik ürünler haricinde Bim 2 ekim 2020 aktüel ürünler kataloğunda doğrama tahtası, bıçak, krep tavası gibi birçok ürün yine sizlere sunulacak ürünler arasında yer alıyor.

KAMPÇILAR 2 EKİM 2020’DE BİM’E

Kamp yapmayı sevenlere çok güzel bir haber vermek istiyoruz. Bim aktüel ürünler 2 Ekim kataloğunda katlanabilir masa ve taşınabilir şarj aleti var. 49.90 TL fiyat etiketi ile raflarda olacak olan katlanabilir masanın haricinde, 129 TL fiyat etiketi ile satılacak olan 10.000 mAh taşınabilir şarj aleti ile kamplarınız artık çok daha rahat geçecek. Kampa gidecekler için elektronik başta olmak üzere birçok ürün 2 Ekim 2020 Cuma günü Bim’de olacak. Size en yakın Bim’e giderek kamplarda kullanabileceğiniz ürünleri satın alma mutluluğuna erişebilirsiniz.

YATAK ODASI ÜRÜNLERİ BİM AKTÜEL ÜRÜNLERDE

Yatak odanız için yepyeni ve ekonomik ürünler almak istiyorsanız sizin içinde Bim’de bu hafta ürünler var.  Nevresim takımları, battaniye, bornoz takımı, pijama seti ve birçok halı çeşidi Bim 2 Ekim 2020 aktüel ürünleri arasında olacak. Lateks tabanlı halılar kaymaz özellikleri ile mağazalarda yerini alacak ve 45.90 TL fiyattan satışa çıkacaklar. İster salon için ister yatak odası için bu halıları alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tek kişilik battaniyeler 22.90 TL fiyat ile raflarda yerini alırken, çift kişilik ultra lüks battaniyeler 26.90 TL fiyat ile satılacak. Sonbahar mevsimine girdiğimiz bugünlerde sizde içinizi ısıtan bu ürünleri satın alabilirsiniz.

BİM 2 EKİM 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER TENCERE SETİ

Bim aktüel 2 Ekim 2020 aktüel ürünlerinde bu hafta satışa çıkacak olan ürünler arasında birbirinden renkli tencere setleri var. Bu setler çok uygun fiyatlara alıcı ararken sizlere bazılarından bahsetmeden geçmek istemiyoruz. İlk olarak ele alacağımız konu elbette çelik tencere seti olacak. 8 parçadan oluşan çelik tencere seti piyasanın çok altında bir fiyat ile 299 TL’ye satılacak. Kışın sıcak yemekler yapmak için bu tencere setini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel diğer tencere ve aksesuarlar için Bim 2 ekim cuma aktüel kataloglarına göz atabilirsiniz.